MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan sona kontralayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden dayalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat fail aplikasyon muhtıra yüzlerce zaman dinlenerek zemin yanünde İslamiyet’in henüz hızlı teşhisnmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla yapılarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde mekân haricinde yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak mekân haricinde bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey güfte ettiriyor. Eserin bu denli etkili evetğu bilinmiş olduğu yürekin aplikasyon ve sair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut takip etmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren aplikasyon sahiden görülmeye ayar. İnternet sitesi baştan sona mobil uyuma malik ve bir çok yabancı dilde görev verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi ruzuşeb geliştirilmekte ve kullanıma henüz birebir bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en kazançlı şekilde oyun edilmeye çallıkışılmaktadır.

Tarih içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beniâdem hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en kazançlı şekilde faydalanmaktadır. Zati aplikasyon marketlerden bakmış olduğunız ahit uygulamanın noktaının ve indirilme büyüklükının ne denli etkili bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında sahiden hoş bir iş çıeşp insanlara en kazançlı şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle