Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de rical midein üretilen daha sade modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının bayağıya kaymasını mâni olmak midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde küldöken vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu ayyaşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya mebdelandı. Ayrıca unutulmaya yüz tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri zahir ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine doğruca fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler deri dansında çiftlere haremlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biröte er dergisinde küldöken vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de önem almaya mebdeladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi eskiden de evetğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri de ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün evetğu derece nazikçe olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişâlâ keyifsiz etmemesi gerekir. Moda dalü bundan sonra jartiyeri tek sunum olarak satmanın nezdinde biröte ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biröte üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen takımı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak anbean liberalleşmeye doğruca revan seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla müteallik olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve mevzuya mesafe gelmek midein bayağıdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse de anayasa mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları tek başına veya bir partnerle her yaştan kişi tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına nazaran seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına nazaran ihtiyaç, hayata renk ulamak midein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu veya mağazada görülen birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde bilinmeyen evetğu midein satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten zevk meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla duymak bazı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak girmek, çalışmalevselliği üzerine veri edinmeden satın girmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek midein heybetli çaba tüketme etmelidirler. Hassaten; bundan sonra gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan düzenışveriş daha amelî ve erinç olmaya mebdeladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks yaşamında yaşanan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu artırdığı midein ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sıhhat sorunu olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Vesair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop pazarlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, yaşamına işleklık ulamak, daha âlâ bir orgazm duymak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek midein sex shoplardan düzenışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan pazari yasak olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını himaye etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında heybetli gelişmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum doğruca olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri tek şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, çalışmaleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta berenarı tesirli ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona nazaran akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu çalışmain en amelî yolu. Hassaten seks sırasında laflamak çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faziletli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece keyifsiz edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzüğünün penisinizi sıkarken manasızgirmek midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek güçlük tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha âlâ seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak âlâ bir seksin sonu çelimlü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/