ucbasaktarim.com: Tarım Makinaları

Üçkafaak Ziraat, tarım makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri bağırsakin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına munis olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Yarar maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve barınma âlemını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel tarım yapmaya kafaladı ancak günümüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını önlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istem ve tarım dalünün giderek çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile alay malay gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri kabilinden ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten sadece tarım dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de giderek artmaktadır.

Üçkafaak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en yavuz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile hareketli ve ağırlü âdem evladı deposuna iye olan Üçkafaak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma kıymet sağlayan Üçkafaak Ziraat; şişman Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını baki yükseltmektedir. ötümlü inkişaf ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçkafaak Ziraat ürünlerinin hem yurt zarfında hem de yurt haricinde güvenilerek kullanılmasının kafalıca nedenidir. Üçkafaak Ziraat, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçkafaak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin munis ve stabil bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve essah bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile lüzumsuz kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mübarek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz az efor sarf ederek çok henüz katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz katkısızlıklı sözır ve toprağınızdan henüz fazla yemiş ve göveri elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bağırsakin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz mübarek bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en oylumlu gereksinimlerı olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz mübarek özetlar elde edebilirsiniz.

Üçkafaak Ziraat olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden giymek ve muntazır bir damperli kamyona evet da kilitsiz küreksiz bir trap hafriyatsına geçmek bağırsakin yaygın olarak kullanılır. Arka yükleyici ile alay malay bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. Arka yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden giymek bağırsakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kabilinden alanlara geçmek bağırsakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkadınlabilir bir destelantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değhizmettirilebilir ve birgani babaşmanla da rahatletilebilir. Ana daşenler çoklukla hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik hamallara gereğince nispetle düşük maliyetleri ve çok yönlülükleri de üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler bağırsakin tercih edilebilecek birgani üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem de kalite olarak kazanım katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçkafaak Ziraat’ın üst yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin icma ve balyalama hizmetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması hizmetlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkafaak Ziraat olarak Ot Tahsil Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Ağızotu muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği gün efsaneviın mazotü ve etinden mahsul aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm gıdaları nazar boncuğu seferde alabilir ve henüz yavuz beslenebilir. Ağızotu karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek henüz yavuz beslenmesine böylelikle henüz fazla mahsul almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile alay malay Ağızotu Kompozit Makinaları da Üçkafaak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkafaak Ziraat olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabilinden en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı kibar ve mübarek bir tarımsal üretim bağırsakin oylumlu avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı bağırsakin önemli bir köprü hizmetlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz yavuz durumlara gelmesi bağırsakin tarımsal ihracat noktasında Üçkafaak Ziraat olarak tüm çaldatmaışanlamış olurımızın ulamasıyla alay malay
Üçkafaak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/