valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mevki almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) oyun içre düzenışbilgiş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle oyun içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışbilgiş muktedir olmak için oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışbilgiş muktedir olmak o derece basit bileğildir. Çünkü bu fiillemler dolar kuru üzerinden muamele bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faziletli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda henüz okkalı silah gücü kadar hilelere mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini ayn ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu henüz yeğin oynamanızı sağlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere mevki mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile mevki mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular oyun içinde mevki saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Kaşkariko içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğfiiltirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mevki saha UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu için içine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişik gkalıntı ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta oyun bünyemcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere anlatmak için kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu düzenek hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek için sakır sakır yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her bugün bir uğur bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mevki saha duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında veya oyunda mevki saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu hile yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi güçlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot uslu kelime kadar görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef temizlemek veya bir nesneyi nişan temizlemek mealına gelirken Bot kelimesi, bir fiilin otomatik olarak bünyelması mealına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al